Bizimle iletişim kur
Guo

Telefon numarası : +86-16620983840

Shenzhen Sinrui Technology Co., Ltd.

Shenzhen Sinrui Technology Co, Ltd hizmet ve kalite ayırıyor.

  • Shenzhen Sinrui Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Sinrui Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Sinrui Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Sinrui Technology Co., Ltd.
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, Satıcı
Markalar Sinrui Tech No. Çalışanları 50~100
Yıllık satış Yıl kurulan 2005
İhracat p.c 70% - 80%
Giriş

Shenzhen Sinrui Teknoloji CO., Ltd entegre bir yüksek teknoloji corporation specializing in research, design, manufacture and selling, which was founded in 2005. The factory owns a professional technical team that is focusing on the development and production of hardware mold, plastic mold, High Precision Metal Stamped Parts , electrical connector, wire harness, RF connector, RF cable assembly, RF Antenna for more than ten years. 2005 yılında kurulan araştırma, tasarım, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmış şirket. Fabrika donanım kalıp, plastik kalıp, Yüksek Hassasiyetli Metal Damgalı Parçaları, elektrik konnektörü, tel koşum geliştirme ve üretimine odaklanan profesyonel bir teknik ekibe sahiptir. , RF konektörü, RF kablo montajı, on yıldan fazla RF Anteni. The factory makes every effort to provide high quality products, fast delivery and professional service for customers. Fabrika müşteriler için yüksek kaliteli ürünler, hızlı teslimat ve profesyonel hizmet sunmak için her türlü çabayı göstermektedir.

 

Ana ürünleri shenzhen sinrui teknoloji co., Ltd

Bağlayıcı: such as pin header, female header, terminal board, wire to wire, wire to board connector, IDC connector, Wafer connector, box header, ejector header, round hole, round needle and so on. pin başlığı, dişi başlık, terminal kartı, telden kabloya, kablodan konnektöre, IDC konektörü, Gofret konektörü, kutu başlığı, ejektör başlığı, yuvarlak delik, yuvarlak iğne vb. Our Products can perfectly replace other brand products. Ürünlerimiz diğer marka ürünleri mükemmel bir şekilde değiştirebilirsiniz.

 

Yüksek frekanslı koaksiyel konektörler ve koaksiyel kablo montajları: such as SMA, SMB, MCX, MMCX, BNC, BMA, N, L9, L29 (7/16DIN), UHF coaxial connectors. SMA, SMB, MCX, MMCX, BNC, BMA, N, L9, L29 (7/16DIN), UHF koaksiyel konektörler gibi. The factory also can assemble coaxial cable assemblies. Fabrika ayrıca koaksiyel kablo montajlarını da monte edebilir.

 

Kablo Demeti ve Kablo Tertibatı: such as flexible flat cable, power line, computer peripheral cable, AV video cable, battery cable, security wire harness, industrial cable assembly, automotive wire harness, medical cable and so on. gibi esnek düz kablo, güç hattı, bilgisayar çevre kablosu, av video kablosu, pil kablosu, güvenlik tel koşum, endüstriyel kablo montaj, otomotiv tel koşum, tıbbi kablo vb. The factory also provides customized services including all kinds of wire harness and cable assembly. Fabrika ayrıca her türlü kablo demeti ve kablo montajı da dahil olmak üzere özelleştirilmiş hizmetler sunmaktadır.

 

Hassas Donanım Damgalama: kalkan kapağı, bahar, şarapnel, bakır iğne, yuvarlak iğne, kare masa, terminal, sigorta insert, raptiye, cep telefonu ve donanım aksesuarları, oto donanım yedek parçaları, endüstriyel donanım aksesuarları, vb.

 

Sinrui factory has established and strictly enforced the ISO 9001:2015 quality management system. Sinrui fabrikası ISO 9001: 2015 kalite yönetim sistemini kurmuş ve sıkı bir şekilde uygulamıştır. We also have the capable to provide high-quality and reliable products for customers. Ayrıca müşterilerimiz için yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunma yeteneğine sahibiz. Besides, we also offer fast and stable delivery time for customers. Ayrıca, biz de müşterilerimiz için hızlı ve istikrarlı teslim süresi.

 

İş felsefemiz: önce kalite, müşteri ilk, dünya bağlayan.

 

Çevre politikamız: yasalara ve düzenlemelere uymak, kaynakları akılcı kullanıma sokmak, yeşil ürünler üretmek, çevre bilincini artırmak ve çevreyi sürekli iyileştirmek.

Geçmiş

Sinrui Technology Co, Ltd 2005 yılında bulundu, hangi olanentegre bir yüksek teknoloji araştırma, tasarım, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmış şirket.

 

After 15 years' development, the factory owns a professional technical team that is focusing on the development and production of hardware mold, plastic mold, High Precision Metal Stamped Parts , electrical connector, wire harness, RF connector, RF cable assembly, RF Antenna for more than ten years. 15 yıllık gelişimden sonra, fabrika donanım kalıp, plastik kalıp, Yüksek Hassasiyetli Metal Damgalı Parçalar, elektrik konnektörü, kablo demeti, RF konnektörü, RF kablo montajı, RF Anten montajı ve üretimi için odaklanan profesyonel bir teknik ekibe sahiptir. on yıldan fazla. The factory makes every effort to provide high quality products, fast delivery and professional service for customers. Fabrika müşteriler için yüksek kaliteli ürünler, hızlı teslimat ve profesyonel hizmet sunmak için her türlü çabayı göstermektedir.

 

Ar-Ge Test Köşesi:

Straight Sma Female Connector 50 Ohm Edge Mount Sma Connector Different Size

Hizmet
Çin Shenzhen Sinrui Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

AR-GE Test Köşesi

Sinrui'nin 15'ten fazla üyesi olan bir Ar-Ge ekibi vardır ve komple üretim ve gelişmiş laboratuarlarla donatılmıştır.
müşterilerin özel tasarım ve özel yapmak ürün ve hizmet.
Bir ürüne ihtiyacınız varsa, ancak benzer bir ürün görmediyseniz, çiziminiz veya verilerinizle birlikte bize yazabilirsiniz.
bizim mühendislerimiz ve tasarımcılarımız size bir çözüm ve teklif sunmak için elinden geleni yapacağız.
Ekibimiz